Zpět do katalogu
boty CONVERSE - Chuck Taylor As Andover 2715 (2715)

Zimní boty | C525936 F11 000

boty CONVERSE - Chuck Taylor As Andover 2715 (2715)

CONVERSE

1 566,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 2 390,- CZK

Ušetříte:34 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

119

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Zimní boty značky CONVERSE, model Chuck Taylor As Andover hnědé barvy. Boty mají zpevněnou patu i špičku a mají větrací dírky pro odvod vlhkosti. Ošetření: Penetrace. Značku Converse založil Maher Converse před více než sto lety. Ze začátku vyráběli pracovní obuv, ale postupně se dostali až k výrobě basketbalových tenisek pro atlety jako Chuck Taylor. Bot s jeho jménem se prodalo více než 800 000 000 párů¨po celém světě. V roce 2003 koupila značku firma NIKE za 300 tisíc dolarů. I když značka změnila majitele, zachovaly si boty svou původní koncepci. Od roku 1949, s výjimkou nových barev či materiálů mají tenisky stále svůj charakteristický původní design. Před nedávnem značka založila svůj skate team, ve kterém jsou jezdci se skvělým stylem jako např. Eli Reed nebo Kenny Anderson.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.