Zpět do katalogu
kšiltovka VANS - Duck Hunt (Nintendo) Duck Hunt (KGN)

Kšiltovky | V1V4 F16 KGN

kšiltovka VANS - Duck Hunt (Nintendo) Duck Hunt (KGN)

VANS

TIP

750,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

37

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánská kšiltovka značky VANS model DUCK HUNT (NINTENDO) DUCK HUNT s celoplošným potiskem, barva: odstíny hnědé. Kšiltovka s prošívaným kšiltem s motivy Nintendo, zadní regulace velikosti se štítkem značky, větrací otvory. Vpředu nášivka. Střih: snapback. Materiál: 80% akryl, 20% vlna. Značka Vans byla založena roku 1966 Paul Van Dorenem. Van Doren, který se narodil v roce 1930 v Bostonu, se už jako malý poměrně často pohyboval v oblasti obuvnictví. Jeho matka totiž pracovala v Randyho obuvnické firmě, kde poté, co opustil školu, pracoval i on sám. Po nějaké době se stal dokonce výkonným ředitelem této firmy. Paul Van Doren však celý svůj život toužil si založit svou vlastní firmu, což také dokázal se svými přáteli a jeho bratrem Jim Van Dorenem. V roce 2000 se Vans umístila na prvním místě v seznamu nejlepších malých společností v Americe časopisu Forbes.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.