Zpět do katalogu
kulich VANS - Core Basics Beanie Dress Blu (LKZ)

Kulichy | VK9Y F16 LKZ

kulich VANS - Core Basics Beanie Dress Blu (LKZ)

VANS

TIP

450,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

22

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský kulich značky VANS model CORE BASICS BEANIE DRESS BLU tmavě modré barvy. Kulich s jemným vzorem, bez bambule, ohrnutý spodní okraj. Na spodním okraji našitý látkový štítek značky. Materiál: 100% acrylic. Značka Vans byla založena roku 1966 Paul Van Dorenem. Van Doren, který se narodil v roce 1930 v Bostonu, se už jako malý poměrně často pohyboval v oblasti obuvnictví. Jeho matka totiž pracovala v Randyho obuvnické firmě, kde poté, co opustil školu, pracoval i on sám. Po nějaké době se stal dokonce výkonným ředitelem této firmy. Paul Van Doren však celý svůj život toužil si založit svou vlastní firmu, což také dokázal se svými přáteli a jeho bratrem Jim Van Dorenem. V roce 2000 se Vans umístila na prvním místě v seznamu nejlepších malých společností v Americe časopisu Forbes.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.