Zpět do katalogu
nářadí DAKINE - Deluxe Tune (Tuning Kit) Black (BLACK)

Nářadí & Náhradní díly | 2300350 F16 BLACK

nářadí DAKINE - Deluxe Tune (Tuning Kit) Black (BLACK)

DAKINE

New TIP

1 521,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 1 690,- CZK

Ušetříte:10 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

84

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pouzdro na nářadí značky DAKINE model DELUXE TUNE (TUNING KIT) BLACK černé barvy se zelenými detaily. Pouzdro uzavíratelné na zip, uvnitř soubor nářadí včetně drátěného kartáče, kovového škrabáku, škrabka na vosk, atd. Na přední části etiketa značky. Zakladatel této proslulé značky Rob Kaplan začal vyrábět poutka na surf již v roce 1979 v Haiku na Maui na Hawaii. V roce 1989 jako první vstoupil na snowboardový trh s příslušenstvím a batohy na snowboard. Doslova revoluci představoval v roce 1996 první DaKine helipack a v roce 1999 první ryze skateboardový batoh Park Pack, jehož vlastnosti za pomocí různých inovací vedly k vývoji dalších modelů snad nejúspěšnějších batohů vůbec. V roce 2001 se začalo s výrobou příslušenství pro kite boarding a o tři roky později, po dlouhé cestě od prvního surfového poutka, DaKine oslavil své 25. výročí.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.