Zpět do katalogu
pásek DAKINE - Reach Buckskin (BSK)

Pásky | 8820016 S15 BSK

pásek DAKINE - Reach Buckskin (BSK)

DAKINE

405,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 550,- CZK

Ušetříte:26 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

27

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský pásek značky DAKINE model REACH BUCKSKIN hnědé barvy, vzorovaný, po celém obvodu vyražený nápis DAKINE. Látkový pásek s černou kovovou přezkou s nápisem DAKINE. Střih: klasický. Materiál: , kov. Zakladatel této proslulé značky Rob Kaplan začal vyrábět poutka na surf již v roce 1979 v Haiku na Maui na Hawaii. V roce 1989 jako první vstoupil na snowboardový trh s příslušenstvím a batohy na snowboard. V průběhu 90. let rozšířil svou nabídku o první modely zimních rukavic. Doslova revoluci představoval v roce 1996 první DaKine helipack a v roce 1999 první ryze skateboardový batoh Park Pack, jehož vlastnosti za pomocí různých inovací vedly k vývoji dalších modelů snad nejúspěšnějších batohů vůbec. V roce 2001 se začalo s výrobou příslušenství pro kite boarding a o tři roky později, po dlouhé cestě od prvního surfového poutka, DaKine oslavil své 25. výročí.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.