Zpět do katalogu
peněženka DAKINE - Vert Rail Wallet Palm (PAM)

Peněženky | 8820206 S15 PAM

peněženka DAKINE - Vert Rail Wallet Palm (PAM)

DAKINE

173,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 290,- CZK

Ušetříte:40 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

14

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánská peněženka značky DAKINE model VERT RAIL WALLET PALM mix barev s černým lemem. Textilní, uvnitř přihrádky na kreditní karty a doklady, přihrádka na bankovky, zadní kapsa na mince uzavíratelná na zip. Vpředu nápis DAKINE. Rozměr: 12 x 9,5 x 1,5 cm. Materiál: 100% . Zakladatel této proslulé značky Rob Kaplan začal vyrábět poutka na surf již v roce 1979 v Haiku na Maui na Hawaii. V roce 1989 jako první vstoupil na snowboardový trh s příslušenstvím a batohy na snowboard. V průběhu 90. let rozšířil svou nabídku o první modely zimních rukavic. Doslova revoluci představoval v roce 1996 první DaKine helipack a v roce 1999 první ryze skateboardový batoh Park Pack, jehož vlastnosti za pomocí různých inovací vedly k vývoji dalších modelů snad nejúspěšnějších batohů vůbec. V roce 2001 se začalo s výrobou příslušenství pro kite boarding a o tři roky později, po dlouhé cestě od prvního surfového poutka, DaKine oslavil své 25. výročí.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.