Zpět do katalogu
snowboard BURTON - Genie 000 (000)

Snowboardy | 10697101000155 F14 000

snowboard BURTON - Genie 000 (000)

BURTON

5 444,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 8 250,- CZK

Ušetříte:34 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

412

Informace o dobách doručení a osobním odběru
TECHNOLOGIE - Easy Rider Na nových deskách Genie, Chopper®, ChickletTM, and After School Special je technologie Easy Rider, která přináší hrany, které se nezasekávají. Ideální pro začínající jezdce pro snížení počtu pádů. PROHNUTÍ - Easy Rider JÁDRO - Fly Core Naše klasická tip-to-tail dřevěná jádra zlepšují provedení, flexibilitu a životnost prkna. - NEW Women´s Specific True Flex Změkčení a natření na růžovo nebylo nic pro nás. True Flex přináší nový standard ve vybavení pro ženy. Upravený tvar desky je přizpůsoben tvaru a obratnosti ženského těla. Změkčení oblasti pod nohama přechází ve stabilizační plochy v ostatních částech prkna. Výsledkem je zlepšená stabilita, snížená námaha při ovládání hran a energizující pop na špičce a patce. POUŽITÁ SKLENĚNÁ VLÁKNA -Biax React, Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků. SKLUZNICE - Extruded Extrudovaná skluznice je rychlá, silná a má pop. Předjeďte své přátele dokonce i bez voskování. TVAR - Twin Perfektně symetrický tvar pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda - to vše s větší proměnlivostí a stabilitou. PRUŽNOST -Twin Flex je dokonale symetrický od špičky až k patce pro vyváženou a univerzální jízdu, jak na regular, tak na switch

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.