Zpět do katalogu
snowboard BURTON - Social (000)

Snowboardy | 276081 F12 000

snowboard BURTON - Social (000)

BURTON

5 778,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 9 250,- CZK

Ušetříte:38 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

232

Informace o dobách doručení a osobním odběru

 

TECHNOLOGIE
Cruise Control
Cruise Control™ posiluje sebejistotu díky jemnějšímu flexu a měkčím hranám. U modelů Clash™, Bullet™ a Feather™ je nose konvexní, zatímco parkové desky jako Blunt a nový Social disponují také konvexním tailem pro snadnější jízdu na switch.

 

PROHNUTÍ
V-Rocker™
Třístupňový rocker, který je stejně zábavný v parku i prašanu. V-Rocker™ má centrální rocker přímo mezi nohama a další rocker na vnější straně vázání, který pomáhá nadzvednout špičku a patku nad sníh. Podél Channel zón jsme přidali Pressure Distribution hrany díky kterým se prkno lépe ovládá a má lepší vlastnosti, tzv. Skate-like feel. Dohromady obsahuje V-Rocker energickou kontrolu nad hranami, uvolňuje kontaktní body a tím vytváří pocit volnosti, neuvěřitelné promíjivosti, hravosti a zábavy v každém terénu. To mohou potvrdit naši teamrideři Mikey Rencz, Marko Grilc, Chris Sörman, Sani Alibabic, Dimitry Fesenko a Jack Mitrani.

 

JÁDRO
NEW Women´s Specific True Flex Super Fly™ Core
Změkčení a natření na růžovo nebylo nic pro nás. True Flex přináší nový standard ve vybavení pro ženy. Upravený tvar desky je přizpůsoben tvaru a obratnosti ženského těla. Změkčení oblasti pod nohama přechází ve stabilizační plochy v ostatních částech prkna. Výsledkem je zlepšená stabilita, snížená námaha při ovládání hran a energizující pop na špičce a patce.

 

POUŽITÁ SKLENĚNÁ VLÁKNA
Biax React FiberGlass
Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků.

 

SKLUZNICE
Extruded
Extrudovaná skluznice je rychlá, silná a má pop. Předjeďte své přátele dokonce i bez voskování.

 

TVAR
Twin
Perfektně symetrický tvar pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda - to vše s větší proměnlivostí a stabilitou.
Pro-Tip™
Další původní technologie Burton. Zmenšující se tloušťka špičky a patky dramaticky snižuje váhu a nabízí hravější svezení.

 

HRANY
Frostbite
Mírně rozšíření hran v místě pod vázáním pro větší kontrolu na zledovatělém povrchu. Silné, když to potřebuješ, hravé, když ne.

 

PRUŽNOST
Twin
Flex je dokonale symetrický od špičky až k patce pro vyváženou a univerzální jízdu, jak na regular, tak na switch.

 

TVRDOST (1-10)
2

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.