snowboard BURTON - Social (000)

276081 F12 000Kód:
12 Snowbitch OstravaNa prodejnách:
Do 5 dnů Dostupnost:
Tabulka velikostí

Zvol velikost!


142 151
eshop cena: 7 863,-  s DPH
Původní cena: 9 250,-  s DPH
Vaše sleva: 15%
Informace o dobách doručení a osobním odběru

- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží
- garantujeme originální výrobek
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách

V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz

 

TECHNOLOGIE
Cruise Control
Cruise Control™ posiluje sebejistotu díky jemnějšímu flexu a měkčím hranám. U modelů Clash™, Bullet™ a Feather™ je nose konvexní, zatímco parkové desky jako Blunt a nový Social disponují také konvexním tailem pro snadnější jízdu na switch.

 

PROHNUTÍ
V-Rocker™
Třístupňový rocker, který je stejně zábavný v parku i prašanu. V-Rocker™ má centrální rocker přímo mezi nohama a další rocker na vnější straně vázání, který pomáhá nadzvednout špičku a patku nad sníh. Podél Channel zón jsme přidali Pressure Distribution hrany díky kterým se prkno lépe ovládá a má lepší vlastnosti, tzv. Skate-like feel. Dohromady obsahuje V-Rocker energickou kontrolu nad hranami, uvolňuje kontaktní body a tím vytváří pocit volnosti, neuvěřitelné promíjivosti, hravosti a zábavy v každém terénu. To mohou potvrdit naši teamrideři Mikey Rencz, Marko Grilc, Chris Sörman, Sani Alibabic, Dimitry Fesenko a Jack Mitrani.

 

JÁDRO
NEW Women´s Specific True Flex Super Fly™ Core
Změkčení a natření na růžovo nebylo nic pro nás. True Flex přináší nový standard ve vybavení pro ženy. Upravený tvar desky je přizpůsoben tvaru a obratnosti ženského těla. Změkčení oblasti pod nohama přechází ve stabilizační plochy v ostatních částech prkna. Výsledkem je zlepšená stabilita, snížená námaha při ovládání hran a energizující pop na špičce a patce.

 

POUŽITÁ SKLENĚNÁ VLÁKNA
Biax React FiberGlass
Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků.

 

SKLUZNICE
Extruded
Extrudovaná skluznice je rychlá, silná a má pop. Předjeďte své přátele dokonce i bez voskování.

 

TVAR
Twin
Perfektně symetrický tvar pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda - to vše s větší proměnlivostí a stabilitou.
Pro-Tip™
Další původní technologie Burton. Zmenšující se tloušťka špičky a patky dramaticky snižuje váhu a nabízí hravější svezení.

 

HRANY
Frostbite
Mírně rozšíření hran v místě pod vázáním pro větší kontrolu na zledovatělém povrchu. Silné, když to potřebuješ, hravé, když ne.

 

PRUŽNOST
Twin
Flex je dokonale symetrický od špičky až k patce pro vyváženou a univerzální jízdu, jak na regular, tak na switch.

 

TVRDOST (1-10)
2BURTON


Doporučte nás
fallenNike 6.0DVSBurtonSanta CruzAdidasDakineFoxZoo York
Snowboard und Surf Shop, SKATEROCK.CZ, Zoo-york clothdětská odrážedla, letní šaty, poháry, centrální vysavače, Agro pneu, Irdeto, vánoční dekorace, snubní prsteny, korálky, Sjezdové lyže.
Snowbitch je skate shop, kde najdete skate boty, oblečení a vybavení na skate - skateshop. Snowboardy a vybavení pro vás pravidelně připravujeme v oddělení snowboard shop. Krásné dámské zimní bundy a pánské zimní bundy, nebo zimní bundy výprodej. Vyberte si třeba boty DVS.
Vyberte si svoji značku: Quiksilver, dámské oblečení Roxy - parádní plavky Roxy, Vans, letní oblečení Santa Cruz, nebo boty Fallen či DVS, nebo boty Supra, Nike boty, dále boty Adidas a boty Puma - jako jsou třeba balerínky Puma, kvalitní snowboardy: snowboard Capita
Odkazy Inzerce zdarma

Sphere card CARTE