Zpět do katalogu
snowboard CAPITA - Charlie Slasher Pow Fk Multi (MULTI)

Snowboardy | 1411093 F14 MULTI

snowboard CAPITA - Charlie Slasher Pow Fk Multi (MULTI)

CAPITA

AKCE

6 075,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 12 150,- CZK

Ušetříte:50 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

607

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský snowboard značky CAPITA, model Charlie Slasher je známý tím, že se jedná o jednu z nejlepších speciálek do prašanu. Je tak krásně ovladatelný, až to hraničí s podváděním. Určitě se vám stalo, že jste si říkali jak jste to mohli odjet…? Na tomto prkně se to stane běžnou věcí, v prašanu projedete a odjedete všechno. Díky powder profilu, RFC Dual Touring Core jádru, 2x 30mm carbon šprotům v přední části prkna a Dynaweave laminci, kde nahoře je triaxialní, ze spod biaxiální vás nechá krásně plout ve sněhu. Samozřejmostí je PLT topsheet, ABS sidewally a ocelové hrany kolem celého prkna. A největší peckou je, že z tohoto prkna můžete udělat splitboard díky ABS pruhu uprostřed desky !! Takže pokud hledáte něco extra do prašanu, Charlie Slasher by měl být jasnou volbou.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.