Zpět do katalogu
snowboard JONES - Aviator Multi (MULTI)

Snowboardy | SJ150146 F14 MULTI

snowboard JONES - Aviator Multi (MULTI)

JONES

AKCE

14 850,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

0

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Aviator od firmy Jones je držitelem několika ocenění a je vhodný pro pokročilé jezdce. Hodí se jak na freestyle tak stejně dobře na sjezdovku či prašan. Tento directional freestyle tvar byl navržen speciálně pro to, aby vás podržel za každé situace, at už na zemi, či ve vzdchu. Toto prkno je krásně ovladatelné a díky skluznici Sintered 9900 je také neobyčejně rychlé. Je tomu docíleno i díky 3D Power Camber jádru, kde Camber mezi nohama přechází do lehkého rocekru v oblasti patek. Díky 3D prohnutí desky u patek desky vám pomáhá s ovladáním a celkovým pocitem z jízdy. Toto jádro dopomáha i k lepšímu popu. Dále zde nalezneme Mellow Magne Traction, lehce zvlněné hrany pro lepší projetí oblouku, spolu se Stronger Edges zesílenými hranami skvělá věc pro ledovku. Triaxialní carbon laminace pr maximalání tuhost prkna. Samozřejmostí je Film Topsheet technologie pro odlehčení a zpevnění prkna a ocelové hrany kolem celého prkna.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.