777 559 884Po-Pá: 8:00 - 16:30
CZ
0 Kč 0
V košíku zatím nic nemáte.

BoardCard vám nabízí:

  • stejné ceny na eshopu i na obchodě
  • Body získané za nákup na našem eshopu nebo v kamenných obchodech Snowbitch, United a Bench si můžete směnit za zboží na www.snowbitch.cz* v sekci "věrnostní program" (body lze proměnit při každém následujícím nákupu na www.snowbitch.cz). Za body lze vyměnit: klíčenky, přívěsky, fingerboardy, penály, ponožky ale i trička nebo mikiny (ke každému zboží je určen daný počet BoardCard bodů např. triko za 599,- = 29 bodů).
  • BoardCard zašleme ZDARMA každému našemu stávajícímu zákazníku, který si ve svém profilu na www.snowbitch.cz  zaškrtne políčko - "Chci BoardCard" a to samé musí udělat i nově zaregistrovaní zákazníci.
  • Projekt BoardCard vám v nejbližší době nabídne také velké množství slev na služby ski servisů, slevy na vleky, slevy na různé druhy občerstvení + další služby a výhody pro naše věrné zákazníky. SKATESHOP SNOWBITCH.CZ DĚLÁ ZIMNÍ SEZÓNU ZÁBAVNĚJŠÍ A HLAVNĚ LEVNĚJŠÍ


Novinky čerstvé jako napadlý prašan

Přihlaste se k odběru novinek na Váš email

Více informací naleznete zde.

Věrnostní program

Na své si přijdou milovníci plážové módy a jarního počasí! Nové kousky, jako jsou kšiltovky, trička či šaty, přijdou vhod!

Více o programu