Zpět do katalogu
bushingy MADRID - Venom Hpf Downhill (MULTI)

Bushingy | MDR213 S15 MULTI

bushingy MADRID - Venom Hpf Downhill (MULTI)

MADRID

189,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 190,- CZK

Ušetříte:1 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

9

Informace o dobách doručení a osobním odběru
. Důležitá součást , jejimž laděním se dá dosáhnout kýžených jízdních vlastností. Na Venom jsme namíchali speciální směs, která má ještě větší pružnost a díky tomu i skvělou odezvu. Kombinace je vhodná, jak název napovídá zejména na sjezd. Dva válcové zajišťují větší plochu pro oporu a tak mnohem větší stabilitu longboardu v rychlosti, zatáčet se samozřejmě dá, ale prkno není tak vratké, živé a nepřechází do oblouků tak snadno, což ve sjezdu jedině uvítáš. Na výběr je z několika tvrdostí (jsou odlišeny barvami), čímž se dá ovlivnit jak moc živé prkno bude a samozřejmě by také mělo být přihlédnuto k váze jezdce. HPF. High performance formula je léty prověřená receptura na polyuretan , který poskytuje dostatečnou stabilitu v rychlostech, ale i dostatečnou při zatáčení. POZOR! UŽITEČNÝ GRAF: graf Venom (cheat to win) O ZNAČCE MADRID SKATEBOARDS: Jméno Madrid bylo ikonou skateboardingu od samého počátku. Jerry Madrid vyráběl první surfová prkna v garáži svých rodičů v Norwalku v Kalifornii. Surfoval a když zrovna nebyly vlny, jezdil na skejtu. A tak byl krok od výroby surfů ke skateboardovým deskám přirozený. Jerry přešel ke skateboardingu mnohem dříve, než začal být skate v módě. První skate desky vyrobil koncem šedesátých let. Od té doby se stal Madrid jedním z nejžádanějších a nejrespektovanějších výrobců skate desek a surfů. Většina desek se stále vyrábí v Huntington Beach v Kalifornii za použití osvědčených materiálů a postupů a tu a tam i s nějakou inovací.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.