Zpět do katalogu
cestovní taška DAKINE - Eq Bag 51L Black (BLACK)

Cestovní tašky | 8300484 F16 BLACK

cestovní taška DAKINE - Eq Bag 51L Black (BLACK)

DAKINE

AKCE

1 181,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 1 390,- CZK

Ušetříte:15 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

69

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Úžasná pánská cestovní taška Eq Bag Black od světoznámé značky Dakine nesmí chybět na žádné vaší cestě. Tuto cestovní tašku v černé barvě si zamilujete na první pohled. Na této tašce najdete jednu velkou hlavní kapsu, kterou zapnete na dvoucestný zip. Po straně je ještě jedna menší kapsa na zip pro lepší organizaci vašich věcí. Tato moderní cestovní taška vás ohromí nejen svým designem, ale také velikým prostorem o celkovém objemu 51 litrů. Logo Dakine je vyšité na přední straně. Ramenní popruh můžete nastavit podle vaší výšky a nebo ho úplně sundat jelikož je odnímatelný. Nahoře jsou polstrovaná držadla, které lze spojit dohromady. Do této cestovní tašky o rozměrech 56 x 28 x 28cm se vejdou všechny potřebné věci, které budete potřebovat na vaší dovolené. Úžasná pánská cestovní taška Eq Bag Black od světoznámé značky Dakine nesmí chybět na žádné vaší cestě. Tuto cestovní tašku v černé barvě si zamilujete na první pohled. Na této tašce najdete jednu velkou hlavní kapsu, kterou zapnete na dvoucestný zip. Po straně je ještě jedna menší kapsa na zip pro lepší organizaci vašich věcí. Tato moderní cestovní taška vás ohromí nejen svým designem, ale také velikým prostorem o celkovém objemu 51 litrů. Logo Dakine je vyšité na přední straně. Ramenní popruh můžete nastavit podle vaší výšky a nebo ho úplně sundat jelikož je odnímatelný. Nahoře jsou polstrovaná držadla, které lze spojit dohromady. Do této cestovní tašky o rozměrech 56 x 28 x 28cm se vejdou všechny potřebné věci, které budete potřebovat na vaší dovolené. Úžasná pánská cestovní taška Eq Bag Black od světoznámé značky Dakine nesmí chybět na žádné vaší cestě. Tuto cestovní tašku v černé barvě si zamilujete na první pohled. Na této tašce najdete jednu velkou hlavní kapsu, kterou zapnete na dvoucestný zip. Po straně je ještě jedna menší kapsa na zip pro lepší organizaci vašich věcí. Tato moderní cestovní taška vás ohromí nejen svým designem, ale také velikým prostorem o celkovém objemu 51 litrů. Logo Dakine je vyšité na přední straně. Ramenní popruh můžete nastavit podle vaší výšky a nebo ho úplně sundat jelikož je odnímatelný. Nahoře jsou polstrovaná držadla, které lze spojit dohromady. Do této cestovní tašky o rozměrech 56 x 28 x 28cm se vejdou všechny potřebné věci, které budete potřebovat na vaší dovolené.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.