Zpět do katalogu
deska MISFITS - Earth A.D. (ASS)

Desky | BDMF12 S12 ASS

deska MISFITS - Earth A.D. (ASS)

MISFITS

1 539,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 2 450,- CZK

Ušetříte:37 %

Tabulka velikostí

Vyber velikost:

38"

Doručení do 5 dnů

13 Snowbitch Jihlava

Ks

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

120

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Délka: 38" / 96,5cm
Šířka: 10" / 25,4cm

Profesionální Cruiser Longboard od americké značky Misfits v unikátním coffin stylu s nevšední točivostí která hravě zvládne i závodní disciplíny a ultra giant slalom. Vysoce všestranný a skvěle ovladatelný longboard vhodný pro slalom, s všestranným využitím pro cruising, pumping, apod. v rozměru 21.5". Deska Misfits je vyrobena z kanadského javoru a obsahuje streetově naladěný nose-tail . Uchycení konvenčním způsobem který nabízí špičkovou točivost při zachování stability. Úprava zabrání zakousávání větších koleček. Deska je určena i pro vysoké váhy (130 Kg).

Značka MISFITS Skateboards je vyráběna v licenci pod křídly známého amerického výrobce skateboardů VISION Skateboards. Jedná se o design známé kapely která úzce spolupracuje s lidmi s Vision. Tento americký výrobce skateboardů založen již v roce 1976 jako jeden z mála spojil kulturu skateboardingu a alternativní hudby a tyto dva fenomény dlouhodobě podporuje. V minulosti je znám spoluprácí například s Red Hot Chilli Peppers nebo dalších, především punkových uskupení. Značka MISFITS hrdě patří mezi několik málo skateboard značek, které se dodnes vyrábí v USA a drží se svých původních ideí a životního stylu.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

 

Lepší produkt je na dosah!

deska DGK - Dee Gee Kids Marquise (MARQUISE)

Desky | DD-1086 S16 MARQUISE

Přidejte si pouze pár korun a získejte lepší produkt!

Jen o 133,- navíc

1 672,- CZKVčetně DPH