Zpět do katalogu
deska MISFITS - Horror Old School (ASS)

Desky | BDMF50 S12 ASS

deska MISFITS - Horror Old School (ASS)

MISFITS

1 295,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 2 450,- CZK

Ušetříte:47 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

120

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Nevíte jak si vybrat správnou desku? Poradíme vám ZDE
 
Délka: 30" / 76,2cm
Šířka: 10" / 24,5cm

Profesionální Cruiser skateboard od americké značky Misfits v unikátním coffin stylu. Vysoce všestranný a skvěle ovladatelný cruiser longboard vhodný pro street, parky, všestranný cruising, short distance pumping, freeride apod. Deska nabízí spousty místa pro nohy a wheelbase v rozměru 21.5". Deska Misfits je vyrobena z kanadského javoru a obsahuje streetově naladěný nose-tail kick. Uchycení trucků konvenčním způsobem Topmount nabízí špičkovou točivost při zachování stability. Úprava Wheelwells zabrání zakousávání větších koleček. Určeno i pro vysoké váhy (130 Kg).

Značka MISFITS Skateboards je vyráběna v licenci pod křídly známého amerického výrobce skateboardů VISION Skateboards. Jedná se o design známé kapely která úzce spolupracuje s lidmi s Vision. Tento americký výrobce skateboardů založen již v roce 1976 jako jeden z mála spojil kulturu skateboardingu a alternativní hudby a tyto dva fenomény dlouhodobě podporuje. V minulosti je znám spoluprácí například s Red Hot Chilli Peppers nebo dalších, především punkových uskupení. Značka MISFITS hrdě patří mezi několik málo skateboard značek, které se dodnes vyrábí v USA a drží se svých původních ideí a životního stylu.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.
 

Lepší produkt je na dosah!

deska BLIND - Flowers HYB Blue (BLUE)

Desky | 10011573 S19 BLUE

Přidejte si pouze pár korun a získejte lepší produkt!

Jen o 95,- navíc

1 390,- CZKVčetně DPH