Vzhledem k silnému větru, který bičoval celou ČR musel být snowboardový a freeski happening v G-Shock snowparku v Peci pod Sněžkou minulou neděli bohužel odložen, nicméně doufáme, že pán hor Krakonoš bude tuto sobotu 14.02. freestylu na své zahrádce nakloněn.

Snowpark v Peci pod Sněžkou je v letošní sezóně zařazen nově do portfolia sítě snowparků Freestyle Area, což sebou přináší pozitiva nejen v profesionální údržbě a know-how, ale také spoustě akcí, které můžeme letos v Peci očekávat.
Nejbližší akcí je happening určený snowboardistům i freeskierům bez rozdílu zkušeností, který proběhne již tuto sobotu 14.02.2015. V sobotu vás kromě ježdění v perfektně připraveném snowparku čeká také doprovodný program.

-termín a lokace-
G-Shock snowpark Pec pod Sněžkou
horní a spodní část sjezdovky Javor
stanové městečko na dojezdu před hlavními kasami
sobota 14.02.2015

-snowpark-
V rámci happeningu v Peci pro vás bude připraven především 100% vyladěný snowpark s maximálním množstvím usazených překážek a postavených skoků a to dle 3D vizualizace na kterou se můžete kouknout níže. Na své si přijdou jak úplní začátečníci a středně pokročilí jezdci a to díky horní easy/middle sekci, ale také profíci, kteří se mohou proletět ve spodní profi sekci. Celkem je na sobotu připraveno 12 překážek a 6 skoků ve velikostech 2-15m.Garantem kvality je parkdesigner  snowparků Freestyle Area  Michal Migi Ritter, který letos společně s headshaperem Kubou Mary Marešem dvěma dalšími shapery o snowpark v Peci pečuje.

VIDEO: https://vimeo.com/113636716

-snb/freeski testování-
Součástí openingu bude také bezplatné testování snb/freeski produktů značek Capita, Union, K2snowboarding, K2 skis. Produkty všech uvedených značek je pak možné rovnou na místě objednat prostřednictvím eshopu Snowbitch.cz, který je dlouhodobým partnerem snowparků Freestyle Area.

-Snowbitch.cz snb/freeski besttrick contest
Pro snowboardisty a freeskiery, kteří mají chuť soutěžit je připraven besttrick contest na vybrané překážce a to v kategoriích man (nad 18let), woman (bez věk.omezení) a rookie(do 17let). Ten nejlepší snb a freeski  trik dne pak bude oceněn hodinkami G-Shock, druhé a třetí místo v dané kategorii pak dalšími cenami od partnerů, celkem máme připraveny ceny za více jak 20.000Kč.

-photo/video shooting-
Po celý den bude ve snowparku probíhat profesionální focení a točení na vybraných překážkách.
Kameru a střih bude mít napovel Martin Kolařík z Make it Real Film a fotografování Michal Oškrkaný a my tak můžeme očekávat profesionální videoedit a fotogalerii. Na opening dorazí také demo team dovozce kamer Drift, které si budete moci prohlédnout a vyzkoušet jejich kvality přímo ve snowparku.

-Monster Energy chill zone-
Event partnerem Freestyle Area snowparků je Monster Energy, takže kromě přísunu potřebné energie v tekuté formě můžeme očekávat také energické sety pod taktovkou DJ, který bude přes den hrát ve stanovém městečku. K dispozici bude také Monster Energy chill zóna se zastřešením a pohodlným posezením.

-načasování akce -
9.00h                      začátek akce
9-16h                      testování snb/freeski produktů (Capita, K2skis, K2snowboarding,Union,)
10-12h                    foto/video shooting na vybraných překážkách
13-14h                    Snowbitch.cz freeski besttrick contest
14-15h                    Snowbitch.cz snowboard besttrick contest
16h                         vyhlášení besttrick vítězů ve stanovém městečku

-poděkování-
Předně díky SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC, shaperům a rolbařům za jejich častokrát těžkou práci a samozřejmě všem lidem, kteří do snowparku v Peci jezdí. Samozřejmě velké díky za podporu generálnímu partneru snowparku-výrobci hodinek G-Shock a dalším partnerům sobotní akce: Snowbitch.cz, Capita, K2, Dakine, Union, Dragon, Drift, 686 a Monster Energy.

Více info o G-Shock snowparku Pec pod Sněžkou:
www.freestylearea.eu
 www.facebook.com/freestylearea.eu
www.facebook.com/snowparkpecpodsnezkou