Zpět do katalogu
helma GIRO - Encore 2 Mat G (MAT G)

Helmy | E2015383 F09 MAT G

helma GIRO - Encore 2 Mat G (MAT G)

GIRO

AKCE

498,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 1 699,- CZK

Ušetříte:71 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

79

Informace o dobách doručení a osobním odběru

Klasická přilba pro různé typy sportů - snow, bike, skate. Odolná tvrdá skořepina vás podrží při jakémkoli zaváhání. Nízký profil pro co nejširší zorné pole, variabilní polstrování Fit KitTM vám umožní doladit velikost přilby tak jak potřebujete. Super FitTM Každá nová přilba je tvarována na základě naší databáze anatomických měření, a poté doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. Následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne a splyne s vaším tělem. Fit KitTM Systém různě silných vycpávek Fit Kit vám umožní doladit si velikost přilby dle vašich potřeb. HardshellTM Konstrukce Hardshell přináší skvělý poměr výkon/cena. Odolná vnější skořepina je vytvarována samostatně, a poté spojena s vnitřní ochrannou

pěnou. Super CoolTM otvory Ventilační otvory Super CoolTM vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít problémy s přehříváním hlavy během horkých slunečných dnů.

 

Velikosti: S (52-55,5 cm), M (55,5-59 cm), L (59-62,5 cm)

Konstrukce: HardshellTM

Odvětrání: 13 Super CoolTM otvorů

Audio: kompatibilní se systémem TuneUps - Skullcandy

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.