Zpět do katalogu
helma GIRO - Revolver (BK BARS)

Helmy | RE20 F11 BK BARS

helma GIRO - Revolver (BK BARS)

GIRO

648,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 1 599,- CZK

Ušetříte:59 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

79

Informace o dobách doručení a osobním odběru

RevolverTM je vynikající helma především do parku a rampy. Nizký profil, vysoká trvanlivost a několik vychytávek jako vnitřní prostor pro pásek od vašich brýlí nebo větrání pro brýle vám zaručí perfektní pohodlí a bezstarostnou jízdu. RevolverTM je nabit7 technologiemi pro vaše pohodlí za rozumnou cenu. Super FitTM Každá nová přilba je tvarována na základě naší databáze anatomických měření, a poté doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. Následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne a splyne s vaším tělem. Fit KitTM Systém různě silných vycpávek Fit Kit vám umožní doladit si velikost přilby dle vašich potřeb. HardshellTM Konstrukce Hardshell přináší skvělý poměr výkon/cena. Odolná vnější skořepina je vytvarována samostatně, a poté spojena s vnitřní ochrannou

pěnou. Interior Subliner Sada výstelek, které můžete upravit nebo úplně odstranit, a doladit tak vnitřek přilby. Nebudete mít problém vozit pod přilbou čepici nebo brýle. Stack VentTM Větrací otvor, který odvádí teplý vzduch z brýlí, a zamezuje tak jejich pocení. Super CoolTM otvory Ventilační otvory Super CoolTM vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít problémy s přehříváním hlavy během horkých slunečných dnů.

 

Velikosti: S (52-55,5 cm), M (55,5-59 cm), L (59-62,5 cm)

Konstrukce: HardshellTM

Odvětrání: 6 Super CoolTM / Stack VentTM

Audio: kompatibilní se systémem TuneUps - Skullcandy

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.