Zpět do katalogu
helma GIRO -  (WH HAPPY G)

Helmy | S20 F11 WH HAPPY G

helma GIRO - (WH HAPPY G)

GIRO

649,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 1 299,- CZK

Ušetříte:50 %

Tabulka velikostí

Vyber velikost:

XS/S

Doručení do 2 dnů

Destiny Distribution, s.r.o.

Ks

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

64

Informace o dobách doručení a osobním odběru

SlingshotTM je dětská helma s těmi nejlepšími technologiemi v této kategorii. Lehká a odolná konstrukce s rychlým a snadným použitím. Nyní ve dvou velikostech. Přilba je tvořena s požadavkem maximálního pohodlí a bezpečnosti dítěte. Super FitTM Každá nová přilba je tvarována na základě naší databáze anatomických měření, a poté doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. Následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne a splyne s vaším tělem. In-Mold Konstrukce In-Mold spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorpci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrávání přileb. Super CoolTM otvory Ventilační otvory Super CoolTM vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít problémy s přehříváním hlavy během horkých slunečných dnů. In FormTM Fit System Systém In FormTM umožňuje jemně doladit velikost přilby během vteřiny bez nutnosti sundat rukavice. Ergonomické kolečko na spodu přilby nabízí úpravu velikosti v rozsahu až 6 cm. Nastavení ve vertikálním směru zajišťuje posuvný mechanismus. Přilbu je tedy možné přizpůsobit konkrétnímu tvaru hlavy, a také doladit souhru přilby s brýlemi.

Velikosti: XS/S (49-52 cm), M/L (52-55,5 cm)

Konstrukce: In-mold

Odvětrání: 4 Super CoolTM otvory

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

 

Lepší produkt je na dosah!

helma TSG - Evolution Art Design Karlee Mackie Asteria (168)

Helmy | 750471 F13 168

Přidejte si pouze pár korun a získejte lepší produkt!

Jen o 46,- navíc

695,- CZKVčetně DPH