1) Jak jsi spokojený s probíhající sezonou a co tě čeká v nejbližší době?

Jednoznačně zatím nejlepší sezóna, povedlo se mi hned několik supr výsledků na velkých závodech a přidal jsem nový triky, takže super! (highlighty jsou pro mě zatím 4.místo na Whitestyle a 6. na 26Trix) V úterý (17.7) odjíždím na další pokračování world tour do USA a Kanady.  

2) Na jakých akcích tam budeš závodit?

První akcí bude o víkendu 21-22.7. Claymore Challenge v bikeparku Highland na který se těším asi vůbec nejvíc. Další víkend to bude slopestyle na Colorado Bike festivalu a hned na to akce Darrena Berreclotha  Bearclaw Invitational na Mount Washington v Kanadě. Poté zůstanu v Kanadě a doufám že se mi podaří dostat i na Red Bull Joyride ve Whistleru, který se jede v polovině srpna a je to vůbec největší slopestyle na světě.

3) Budou z akcí nějaké reporty a videa?

Jasně! Ze všech závodů by měly být online přenosy na Redbull.tv a nebo Pinkbike.com na Pinkbike.com budou i  další reporty a v neposlední řadě na blogu a facebooku skateshopu Snowbitch budou moje krátký reporty.

4) Co zranění, jsi před odletem v pořádku?

Poslední měsíc a půl jsem problémy s ramenem po pádu na závodech v Brně a v podstatě vůbec jsem nejezdil. Sice to ještě není na 100% v pohodě, ale tyhle akce si prostě nechci nechat ujít.

5) Jaký kolo si bereš sebou?

Beru si komplet hardtaila + rám a pár komponentů na slopestylový kolo tak abych to mohl přeskládat. Předpokládám, že první dva závody budou spíš na pevný kolo a další dva zase spíš na celopéro

6) Jaký boty a oblečení od Fallen vozíš na závodech?

Boty už vozím několik let osvědčený Chief mid. Kalhoty vozím velikost 36 straight fit který v pohodě padnou přes chrániče a nikde neplandají a Trika velikost M. V poslední době jsem si taky docela oblíbil ¾ rukávy.