Jak vybrat vhodný batoh?

Prázdniny se blíži ke svému konci a to znamená ideální čas na nákup nového oblečení a doplňků pro nadcházející školní rok nebo semestr. Mnoho z vás se pravděpodobně chystá k nákupu nového studentského batohu a váhá po jakém sáhnout. Proto vám přinášíme jasný návod, podle kterého si bezpečně vyberete.

K čemu batoh použijete

Výběr nového studentského batohu začněte určením, k jakému účelu jej pořizujete. Budete jej například používat pouze na chození do školy nebo po městě? Pokud ano nepotřebujete žádné hi-tech řešení. Bohatě vám postačí obyčejný baťoh s hlavní kapsou, přední menší kapsou a případně postranními přihrádkami na drobnosti. V takovém případě může být hlavním kriteriem design.

Studentský batoh dakine šedý                Studentský batoh dakine modro-zelený

Jestliže však plánujete s batohem pravidelně absolvovat nejen cesty za vzděláním, ale i své oblíbené outdoorové aktivity, pak na prvním místě neřešte design, nýbrž funkčnost. Při venkovním pohybu více než kdy jindy oceníte pořádné nastavitelné popruhy a důmyslný zádový systém s polstrováním, ze kterého vás nezačnou bolet záda a batoh na nich bude sedět jako přirostlý.

Ať už ale hledáte studentský batoh do města nebo náročný batoh do divočiny, vybírejte pouze ze značek, které mají renomé a na jejich výrobky je naprostý spoleh.

Kvalita z dílny Burton a Dakine

Když v roce 1977 Rob Burton zakládal ve Vermontu stejnojmennou společnost a o dva roky později Rob Kaplan na Hawai otevřel outdoorovou firmu Dakine, ani jeden z nich určitě netušili, že se stanou jedněmi z největších výrobců streetových batohů na světě. Dnes se jejich batohy prodávají po celé planetě, včetně našeho e-shopu.

Studentský batoh Burton                Studentský batoh burton šedomodrý

Přinášíme vám ucelenou nabídku batohů Burton a Dakine, ve které naleznete jak jednoduché levné batohy pro každodenní nošení, tak propracované batohy, jež využijete na sněhu i při letních venkovních aktivitách. Prozkoumejte nabídku našich pánských i dámských batohů – na výběr máte desítky modelů.