777 559 884Po-Pá: 8:00 - 16:30
CZ
0 Kč 0
V košíku zatím nic nemáte.

Hledáš novou práci?
Baví tě práce s lidmi?
Navíc v mladém kolektivu?
Přidej se k nám!
Pracuj s námi!

Pokud Vás některá z nabídek zaujala,
pošlete nám svůj životopis na email:
zivotopisy@snowbitch.cz

PRACOVNÍ POZICE: OBCHODNÍK/OBCHODNICE
MÍSTO: Františkánská 1, Plzeň 301 00

Koho hledáme?

  • komunikativní, přátelské, spolehlivé mladé lidi, s týmovým duchem a zápalem do práce
  • se zájmem o módní trendy, snowboarding a skateboarding
Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC (Office, Altus Vario - výhodou, popř. zaučíme)
  • znalost anglicého jazyka (B2)
  • praxe v oboru - výhodou
Náplň práce:
  • prodej zboží zákazníkovi a pomoc s jeho výběrem
  • bezproblémový chod prodejny
  • reprezentativní vzhled prodejny, vystavovaného zboží a výloh
  • chystání zboží do e-shopových objednávek
Nabízíme:
  • HPP
  • motivující platové ohodnocení + provize z prodeje
  • zaměstnanecké benefity (slevy na zboží, atp.)
  • mladý a přátelský kolektiv

PRACOVNÍ POZICE: FOTOGRAF PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ
MÍSTO: Destiny Distribution s. r. o., Keramická 198, Třemošná 330 11

Požadujeme:
  • zálibu ve focení
  • zkušenost s focením produktů - velkou výhodou!
  • cit pro detail, pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • ovládání programů na úpravu fotek (Photoshop, Lightroom, apod.)
  • focení produktů pro e-shopové stránky
  • následná úprava fotografií
Nabízíme:
  • DPP
  • zařízený interiér ve Třemošné
  • přátelský kolektiv
  • můžeš začít ihned!
Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli svůj životopis na e-mail: dominik@snowbitch.cz

Novinky čerstvé jako napadlý prašan

Přihlaste se k odběru novinek na Váš email

Více informací naleznete zde.

Věrnostní program

Na své si přijdou milovníci plážové módy a jarního počasí! Nové kousky, jako jsou kšiltovky, trička či šaty, přijdou vhod!

Více o programu