Hledáš novou práci?
Baví tě práce s lidmi?
Navíc v mladém kolektivu?
Přidej se k nám!
Pracuj s námi!

Pokud Vás některá z nabídek zaujala,
pošlete nám svůj životopis na email:
zivotopisy@snowbitch.cz

PRACOVNÍ POZICE: PRODAVAČ/KA, PRODEJNÍ PORADCE
MÍSTO: Františkánská 1, Plzeň 301 00

Koho hledáme?

·         komunikativní, přátelské, spolehlivé, mladé lidi s týmovým duchem
·         se zájmem o módní trendy, skateboarding & snowboarding

Požadujeme:

·         středoškolské vzdělání
·         znalost anglického jazyka
·         znalost práce na PC (Office, Altus Vario - příp. zaučení)
·         praxe v oboru - výhodou!

Nabízíme:

·         motivující platového ohodnocení + provize z prodeje
·         zaměstnanecké benefity
·         přátelský kolektiv a příjemné prostředí
·         HPP

Náplň práce:

·         prodej zboží zákazníkovi a pomoc při jeho výběru
·         bezproblémový chod prodejny
·         reprezentativní vzhled prodejny, vystavovaného zboží a výloh
·         chystání zboží pro e-shop

PRACOVNÍ POZICE: ASISTENT/KA NĚMECKÉHO E-SHOPU
MÍSTO: Destiny Distribution s. r. o., Keramická 198, Třemošná 330 11 (Snowbitch - hlavní sklad)

·         aktivní, spolehlivé a komunikativní mladé lidi
·         se zájmem o módní trendy
·         s příjemným a zdvořilým vystupováním při komunikaci se zákazníkem

Požadujeme:

·         ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA SLOVEM I PÍSMEM
·         znalost práce na PC (Office, Altus Vario - výhodou/příp. zaučení)

Nabízíme:

·         motivující platové ohodnocení

·         telefonická a e-mailová komunikace se zákazníkem
·         řízení toku objednávek, fakturace
·         úprava německých e-shopových stránek a sociálních sítí