777 559 884Po-Pá: 8:00 - 16:30
CZ
0 Kč 0
V košíku zatím nic nemáte.

Hledáš novou práci?
Baví tě práce s lidmi?
Navíc v mladém kolektivu?
Přidej se k nám!
Pracuj s námi!

Pokud Vás některá z nabídek zaujala,
pošlete nám svůj životopis na email:
zivotopisy@snowbitch.cz

PRACOVNÍ POZICE: PRODAVAČ/KA, PRODEJNÍ PORADCE
MÍSTO: Františkánská 1, Plzeň 301 00

Koho hledáme?

·         komunikativní, přátelské, spolehlivé, mladé lidi s týmovým duchem
·         se zájmem o módní trendy, skateboarding & snowboarding

Požadujeme:

·         středoškolské vzdělání
·         znalost anglického jazyka
·         znalost práce na PC (Office, Altus Vario - příp. zaučení)
·         praxe v oboru - výhodou!

Nabízíme:

·         motivující platového ohodnocení + provize z prodeje
·         zaměstnanecké benefity
·         přátelský kolektiv a příjemné prostředí
·         HPP

Náplň práce:

·         prodej zboží zákazníkovi a pomoc při jeho výběru
·         bezproblémový chod prodejny
·         reprezentativní vzhled prodejny, vystavovaného zboží a výloh
·         chystání zboží pro e-shop

PRACOVNÍ POZICE: FOTOGRAF/KA PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ
MÍSTO: Destiny Distribution s. r. o., Keramická 198, Třemošná 330 11 (Snowbitch -  hlavní sklad)

Požadujeme:

·         znalost programu Adobe Lightroom
·         vlastní fotoaparát
·         zkušenost s focením produktů - výhodou!
·         samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

·         DPP
·         motivující platové ohodnocení

·         fotografování produktů
·         následná úprava fotografií

Novinky čerstvé jako napadlý prašan

Přihlaste se k odběru novinek na Váš email

Více informací naleznete zde.

Věrnostní program

Na své si přijdou milovníci plážové módy a jarního počasí! Nové kousky, jako jsou kšiltovky, trička či šaty, přijdou vhod!

Více o programu