Hledáš novou práci?
Baví tě práce s lidmi?
Navíc v mladém kolektivu?
Přidej se k nám!
Pracuj s námi!

Pokud Vás některá z nabídek zaujala,
pošlete nám svůj životopis na email:
zivotopisy@snowbitch.cz

PRACOVNÍ POZICE: FOTOGRAF/KA PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ
MÍSTO: Destiny Distribution s. r. o., Keramická 198, Třemošná 330 11 (Snowbitch -  hlavní sklad)

Požadujeme:

·         znalost programu Adobe Lightroom
·         vlastní fotoaparát
·         zkušenost s focením produktů - výhodou!
·         samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

·         DPP
·         přátelský kolektiv a příjemné prostředí
·         motivující platové ohodnocení

Náplň práce:

·         fotografování produktů
·         následná úprava fotografií

PRACOVNÍ POZICE: PRODEJNÍ PORADCE
MÍSTO: Snowbitch, Františkánská 1, Plzeň

Koho hledáme?

·         komunikativní, přátelské, spolehlivé mladé lidi s chutí do práce a s týmovým duchem
·         se znalostí anglického jazyka

·         se zájmem o skateboarding, snowboarding a módní trend
·         se znalostí práce na PC (Office, Altus Vario - výhodou)

Co ti můžeme nabídnout?

·        HPP
·        motivující platové ohodnocení + provize z prodeje

·         zaměstnanecké benefity

Co bude tvá náplň práce?

·         prodej zboží zákazníkovi a pomoc při jeho výběru
·         bezproblémový chod prodejny

·         chystání zboží pro e-shopové objednávky

·         udržování reprezentativního vzhledu výloh a vystavovaného zboží