777 559 884Po-Pá: 8:00 - 16:30
CZ
0 Kč 0
V košíku zatím nic nemáte.

Hledáš novou práci?
Baví tě práce s lidmi?
Navíc v mladém kolektivu?
Přidej se k nám!
Pracuj s námi!

Pokud Vás některá z nabídek zaujala,
pošlete nám svůj životopis na email:
zivotopisy@snowbitch.cz

PRACOVNÍ POZICE: FOTOGRAF PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ
MÍSTO: Destiny Distribution s. r. o., Keramická 198, Třemošná 330 11

Požadujeme:
  • zálibu ve focení
  • zkušenost s focením produktů - velkou výhodou!
  • cit pro detail, pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • ovládání programů na úpravu fotek (Photoshop, Lightroom, apod.)
Náplň práce:
  • focení produktů pro e-shopové stránky
  • následná úprava fotografií
Nabízíme:
  • DPP
  • zařízený interiér ve Třemošné
  • přátelský kolektiv
  • můžeš začít ihned!

PRACOVNÍ POZICE: PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - INFOLINKA E-SHOPU

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • komunikativnost, vstřícnost, samostatnost, přátelský přístup
  • znalost práce na PC (Office, Altus Vario - výhodou, popř. zaučíme)
  • zvládání stresových situací
  • alespoň základní znalost AJ
  • e-mailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • fakturace e-shopových objednávek
Nabízíme:
  • HPP, nástup možný IHNED
  • atraktivní platové ohodnocení
  • mladý a přátelský kolektiv
  • pracovní dobu 8,5h. (8-16:30h.)

PRACOVNÍ POZICE: COPYWRITER

Do našeho týmu hledáme někoho, kdo si rozumí se slovy, ovládá výborně češtinu s angličtinou a předá naším zákazníkům to, co potřebují vědět!

POŽADUJEME:

  • časovou flexibilitu, spolehlivost, důslednost
  • výbornou znalost českého jazyka a anglického jazyka (B2)
  • zkušenost se psaním e-shopových popisků výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  •  překlad produktových popisků z AJ (parametry, materiální složení, specifikace)
  •  gramatická úprava textů
  •  následné vkládání popisků na e-shopové stránky

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • práce je vhodná i pro studenty
  • HPP či externí spolupráci

Novinky čerstvé jako napadlý prašan

Přihlaste se k odběru novinek na Váš email

Více informací naleznete zde.

Věrnostní program

Na své si přijdou milovníci plážové módy a jarního počasí! Nové kousky, jako jsou kšiltovky, trička či šaty, přijdou vhod!

Více o programu