Zpět do katalogu
kolečka RICTA - Rowley All Star 52mm 81b (BLK DK BLU)

Kolečka | 22221145-39111 S12 BLK DK BLU

kolečka RICTA - Rowley All Star 52mm 81b (BLK DK BLU)

RICTA

693,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 990,- CZK

Ušetříte:30 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

49

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Firma Ricta vyrábějící skate kolečka patří mezi to nejlepší, co lze na trhu sehnat. Tyto kola s označním Chrome a barvami Geoffa Rowleyho patří mezi odlehčená kola, mají černou barvu s modrým jádrem. Jedná se o kola velikosti 53mm a tvrdosti 81b (odpovídá zhruba 99A), tvrdost jádra je 78D. Díky šířce okolo 30mm Vám kola zaručí lepší ovladatelnost a stabilitu. Tento White Lightning byl vyvýjen více než 2 roky Rictou a může se chlubit jako jeden z nejlepších co na trhu existuje. Díky tomu jsou kola odolná vůči plošinkám a celkově mají delší životnost než běžná kola. U těchto koleček je navíc jedna strana vždy trochu více seříznutá, díky tomu vás kola více podrží při grindování. U ricty navíc mysleli i design, a tak je zde nápis na jedné straně vyrytý do kola, takže ho nikdy nesmažete jako u jiných firem. Tyto kola jsou vhodná pro street/park ježdění.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.