Zpět do katalogu
kšiltovka DAKINE - Lovely Ceramic (CER)

Kšiltovky | 8640153 S15 CER

kšiltovka DAKINE - Lovely Ceramic (CER)

DAKINE

AKCE

291,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 450,- CZK

Ušetříte:35 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

22

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánská kšiltovka značky DAKINE model LOVELY CERAMIC s bílou přední částí, modrou síťkou v zadní části a modrým kšiltem. Na zadní části regulace velikosti. Na přední části nášivka. Střih: trucker. Materiál: 100% . Zakladatel této proslulé značky Rob Kaplan začal vyrábět poutka na surf již v roce 1979 v Haiku na Maui na Hawaii. V roce 1989 jako první vstoupil na snowboardový trh s příslušenstvím a batohy na snowboard. V průběhu 90. let rozšířil svou nabídku o první modely zimních rukavic. Doslova revoluci představoval v roce 1996 první DaKine helipack a v roce 1999 první ryze skateboardový batoh Park Pack, jehož vlastnosti za pomocí různých inovací vedly k vývoji dalších modelů snad nejúspěšnějších batohů vůbec. V roce 2001 se začalo s výrobou příslušenství pro kite boarding a o tři roky později, po dlouhé cestě od prvního surfového poutka, DaKine oslavil své 25. výročí.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.