Zpět do katalogu
kšiltovka LRG - Branded Bucks Dk Green (BUCKS DARK GREEN)

Kšiltovky | Y152524 S15 BUCKS DARK GREEN

kšiltovka LRG - Branded Bucks Dk Green (BUCKS DARK GREEN)

LRG

AKCE

395,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 790,- CZK

Ušetříte:50 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

39

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánská kšiltovka značky LRG model BRANDED BUCKS DK GREEN zelené barvy se zeleným kšiltem a detaily. Na přední části výšivka, nápis RLG zelené barvy. Na zadní části plastová regulace velikosti se štítkem značky. Střih: snapback. Materiál: 85% acrylic, 15% wool. Značku Lifted Research Group známou spíše pod zkratkou LRG založili v roce 1999 Jonas Bevacqua s Robertem Wrightem v Kalifornii. Robert byl designer a MC, se snem prodávat vlastní řadu oblečení. Před tím, než potkal Jonase, pracoval Robert v Quicksilver, O’Neill a Katin, kde nasbíral spoustu poznatků z oboru. Jonas má v hlavě nápad a logo na brand LRG, a navíc kapitál na jeho založení od známých svého otce, kteří se pohybovali v módním průmyslu, a investice jim přišla zajímavá. Vzniká L-R-G. Robert dá dohromady materiál na výrobu prvních vzorků oblečení, které jeli ukázat na veletrh akčních sportů v San Diegu. Byznys se rozjel a v roce 2002 začala být značka zisková.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.