Zpět do katalogu
kšiltovka VANS - Classic Patch Snap Dress Blu (J3B)

Kšiltovky | V00TLS F16 J3B

kšiltovka VANS - Classic Patch Snap Dress Blu (J3B)

VANS

675,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 750,- CZK

Ušetříte:10 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

37

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánská kšiltovka značky VANS model CLASSIC PATCH SNAP DRESS BLU modré barvy. Kšiltovka s prošívaným světle hnědým kšiltem, zadní regulace velikosti se štítkem značky, větrací otvory. Na přední části výšivka. Střih: snapback. Materiál: 80% akryl, 20% vlna. Značka Vans byla založena roku 1966 Paul Van Dorenem. Van Doren, který se narodil v roce 1930 v Bostonu, se už jako malý poměrně často pohyboval v oblasti obuvnictví. Jeho matka totiž pracovala v Randyho obuvnické firmě, kde poté, co opustil školu, pracoval i on sám. Po nějaké době se stal dokonce výkonným ředitelem této firmy. Paul Van Doren však celý svůj život toužil si založit svou vlastní firmu, což také dokázal se svými přáteli a jeho bratrem Jim Van Dorenem. V roce 2000 se Vans umístila na prvním místě v seznamu nejlepších malých společností v Americe časopisu Forbes.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.