Zpět do katalogu
kulich K1X - Big 4401 Nav (4401 NAV)

Kulichy | 1800-0169 F11 4401 NAV

kulich K1X - Big 4401 Nav (4401 NAV)

K1X

351,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 690,- CZK

Ušetříte:49 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

124

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský kulich značky K1X, model Big je dostupný v tmavě modré barvě , z jemné a poddajné příze . Na přední straně je naplétaný vzor a na spodní ohrnuté části čepice je našitý štítek s logem Značky. Historie K1X sahá do roku 1993, kdy začala nezávislým prodejem trik ze zadní části dodávky. Značka, která se považuje za spojnici mezi hip hopem a basketbalovou kulturou, je zakořeněna v městském životního stylu po celém světě a byla publikována ve všech světových časopisech. V roce 2002 byly představeny první basketbalové boty K1X - the chiefglider - které v NBA reprezentoval hvězdný forvard Ron Artest. V současné době je K1X významným světovým hráčem v oblasti sportovní fashion a jediná značka odkazující na skutečné basketbalové dědictví, které je výchozím bodem všech snah K1X, z minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.