Zpět do katalogu
kulich K1X - Stripe Beanie Diva Blue/Ultrmarine (4325)

Kulichy | 1800-0209 F12 4325

kulich K1X - Stripe Beanie Diva Blue/Ultrmarine (4325)

K1X

195,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 650,- CZK

Ušetříte:70 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

32

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský kulich značky K1X, model Stripe Beanie Diva Blue/Ultrmarine je dostupný v kombinaci modré a zelené barvy se vzorem , z jemného a poddajného materiálu a na spodní ohrnuté části je přišitý štítek Značky . Vyrobena ze 100% akrylu. Na vnitřní straně čepice uveden červený nápis. Historie K1X sahá do roku 1993, kdy začala nezávislým prodejem trik ze zadní části dodávky. Značka, která se považuje za spojnici mezi hip hopem a basketbalovou kulturou, je zakořeněna v městském životního stylu po celém světě a byla publikována ve všech světových časopisech. V roce 2002 byly představeny první basketbalové boty K1X - the chiefglider - které v NBA reprezentoval hvězdný forvard Ron Artest. V současné době je K1X významným světovým hráčem v oblasti sportovní fashion a jediná značka odkazující na skutečné basketbalové dědictví, které je výchozím bodem všech snah K1X, z minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.