Pátý ročník RIDE AND MUSIC FESTIVALU „SPRINGBREAK“ je za dveřmi. I letos se  můžete těšit na pořádnou dávku alpského sněhu a hudby od oblíbených českých kapel a DJů.
 
Springbreak startuje 18. a pojede do 23. března. Letos se opět uskuteční ve známém italském resortu Val di Sole, ve slunečném údolí plném zasněžených sjezdovek a se dvěma špičkovými snowparky. Tenhle festival je známý svou nezapomenutelnou atmosférou s partou dobře naladěných mladých lidí, které spojuje láska k zimním sportům a kvalitní muzice.
 
V hudebním programu si i letos vybere každý, zazní tu house, techno, drum and bass, dub step, ghetto funk, electroswing. Parketům na odpoledních apreski parties a večerních mejdanech budou šéfovat jména jako Schwa, Fatty M, Oreo, Universal Swing Brothers, Mark Twin, DJs z Kinetix crew a další.
 
K dispozici bude klub přímo v hotelu, Vice Audio sound, luxusní videoprojekce a mapping a samozřejmě český bar s českými cenami drinků a občerstvení. Kromě sportu a hudby si můžou účastníci užívat řadu workshopů od ochutnávky italských vín nebo triků, jak sbalit kočku přes techniky DJského mixování až třeba po VJing. 
 
V ceně festivalu, která startuje na 8400,- Kč (navyšuje se podle typu pokoje a permanentky), je doprava autobusem, ubytování v hotelu s bazénem, skipas, polopenze a vstupy na každodenní workshopy a party.
 
Díky bohaté nabídce zábavy si můžete namixovat každý den podle svojí chuti – sportovat, pařit, vzdělávat se anebo jen relaxovat s partičkou.
 
Více informací a rezervace na www.springbreak.cz.