Ahoj, všichni milovníci skateboardingu, snowboardingu, lyžovaní a dalších adrenalinových radovánek.
Jako jeden z mnoha dárků k 15. narozeninám společnosti SNOWBITCH, jsme si pro vás připravili velice zajímavý a jistě přínosný dlouhodobý projekt  BoardCard, který je určen nejen pro všechny naše věrné zákazníky, ale i pro širokou veřejnost.

BoardCard vám nabízí: 

- Body získané za nákup na našem eshopu nebo v kamenných obchodech Snowbitch, United a Bench si můžete směnit za zboží na www.snowbitch.cz* v sekci "věrnostní program". Za body lze vyměnit: klíčenky, přívěsky, fingerboardy, penály, ponožky ale i trička nebo mikiny (ke každému zboží je určen daný počet BoardCard bodů např. triko za 599,- = 29 bodů).
* - body lze proměnit při každém následujícím nákupu na www.snowbitch.cz

 - BoardCard zašleme ZDARMA každému našemu stávajícímu zákazníku, který si ve svém profilu na www.snowbitch.cz  zaškrtne políčko - "Chci BoardCard a to samé musí udělat i nově zaregistrovaní zákazníci.

 - Projekt BoardCard vám v nejbližší době nabídne také velké množství slev na služby ski servisů, slevy na vleky, slevy na různé druhy občerstvení + další služby a výhody pro naše věrné zákazníky.


 Berte prosím projekt BoardCard jako dárek všem našim přátelům a zákazníkům za 15 let společně prožitých skateboardingem, snowboardingem, zkrátka volným životním stylem.