Zpět do katalogu
sluchátka SKULLCANDY - Inkd 2.0 Knicks (167)

Sluchátka | S2IKDZ S13 167

sluchátka SKULLCANDY - Inkd 2.0 Knicks (167)

SKULLCANDY

599,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

29

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Skullcandy INK'D 2.0 je nový vylepšený model sluchátek Skullcandy Ink'd. Mají totiž vyladěný zvuk označovaný Skullcandy Supreme Sound.
Mikrofon Mic1 kompatibilní nejen s Apple produkty.
V balení naleznete sluchátka Skullcandy Ink'd 2 a najdete tři velikosti náušníků, protože když vám lépe sedí v uších, užijete si muziku mnohem víc.
Elegantní sluchátka do uší Skullcandy INK'D 2.0 vycházejí ze svého předchůdce INK'D. Nově mají sluchátka plochý kabel proti jeho zamotávání, kvalitnější použité materiály a zvuk, který odpovídá novému konceptu Skullcandy Supreme Sound. Tento model má navíc zabudovaný in-line mikrofon Mic1 s ovládacím tlačítkem.
Technické údaje
    Průměr reproduktorů:11mm
    Pozlacený jack 3,5mm
    Délka kabelu: 1.3m
Skullcandy Supreme Sound
Tato sluchátka prošla rozsáhlou revizí, která přináší vylepšené modely s lepší kvalitou materiálů a především ještě lepší zvuk.
Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek, v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.