Kdy a kde? 22.4. Music club Pantheon
 
Co chystáme??? Máme připraveno 2v1!!! 
 
Protože jaro je tu, nebudeme zahálet, přicházíme s malým povyraženíčkem v podobě skejtových závodů přímo před Pantheonem. Překážky jsou ve výrobě, kterou zajišťuje lokál Martin Švec. Začínáme v 18h, startovné je kilčo a jako bonus získáte VIP stupenku na party zdarma. A co se jede? Máme tu připravené věcné ceny v hodnotě 10tisíc. Občerstvení nám bude zajišťovat plzeňské bistro Bagel’s, kde si můžete dát pořádný masitý burger či vegetariánské mňamky a za to palec nahoru.
 
Po závodech rozhodně nekončíme, od devití pokračujeme velkou párty přímo v Pantheonu. Kde zahrajou - Dj Rusty (FR), Dj Bodymovin (CZ) a DJ Pure13 (CZ). l na oldies jsme mysleli, tam se o hudbu postará DJ Moon. 
 
Během celého večera můžete sledovat video projekci Ride, fashion photography, soutěžit o věcné ceny, vouchery, dát si fotku u fotoplachty… Představíme nové kolekce top světových skate, street značek formou módní přehlídky a pokřtíme nový jarní katalog. Vystoupí tanečnice skupiny Pole Story - oblíbeného pole dancu! Celá akce se bude natáčet, bude se účastnit několik fotografů, takže čekejte skvělé fotky a videoreport!!!
 
Všechny Vás srdečně zveme a těšíme se na Vás!
 
 
START ve 21:00 Vstup 
➥ od 18 let 
➥ 80 Kč Vstup pro všechny účastníky 
 
Official Info 
Jedním z našich zahraničních partnerů je EmAgency Artist Management z UK,
která Vám představuje známého Plzeňského 'Dj' , který vystupuje pod jménem 'Bodymovin' (Matchbox Crew).
Tato agentura je součástí letošního 
Ultra Music Festivalu ve Splitu (Chorvastsko), 
při kterém představují WARM UP Party z Calvin Harris . 
Jako další sponzor
SNOWBITCH WARM UP PARTY 
je Rakouský Splash Production a Dance Media Eu, který Vám zpestří večer z naším Foto a Video Teamem......
 
 
Kiss Proton Zóna: 100,- Kč (otevřena pouze po předchozí domluvě, rezervaci provádějte prosím přes kontaktní formulář (www.pantheonclub.cz/kontakty) - ideální místo pro narozeninové oslavy, skupinové party, firemní večírky)
 
VIP Champagne: 500,- CZK (nealko nápoje v prostoru VIP zdarma) 
 
*Vstup do VIP Champagne je primárně pro majitele Pantheon členských karet typu Platinum! Další prodej vstupenek podle kapacity.
 
VIP dress code: Smart casual
———————————————————
Venkovní občerstvení Váš oblíbený Bagels !!!
 
———————————————————