Zpět do katalogu
snowboard BURTON - Ripcord 000 (000)

Snowboardy | 10704101000156W F14 000

snowboard BURTON - Ripcord 000 (000)

BURTON

4 125,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 8 250,- CZK

Ušetříte:50 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

412

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský snowboard Burton. PROHNUTÍ V-Rocker™ Třístupňový rocker, který je stejně zábavný v parku i prašanu. V-Rocker™ má centrální rocker přímo mezi nohama a další rocker na vnější straně vázání, který pomáhá nadzvednout špičku a patku nad sníh. Podél Channel zón jsme přidali Pressure Distribution hrany díky kterým se prkno lépe ovládá a má lepší vlastnosti, tzv. Skate-like feel. Dohromady obsahuje V-Rocker energickou kontrolu nad hranami, uvolňuje kontaktní body a tím vytváří pocit volnosti, neuvěřitelné promíjivosti, hravosti a zábavy v každém terénu.JÁDRO Fly® Core Naše klasická tip-to-tail dřevěná jádra zlepšují provedení, flexibilitu a životnost prkna. TVAR Directional Klasický, nejuniverzálnější tvar snowboardů, navržen s lehce prodlouženou špičkou aby soustředil pop do oblasti patky a přitom nabízel dost kontroly nad jakýmkoliv terénem a ve všech podmínkách. 3-6MM Taper Toto prkno má širší špičku než patku, což zaručuje hladké zahájení i ukončení oblouku, stabilitu během rychlé jízdy a lepší vztlak v hlubokém sněhu. Velikost rozšíření záleží na délce prkna. Mid Wide Prkno ideální pro velikost bot US 10-10.5. Širší prkno předchází škrtání bot o sníh a zároveň poskytuje více stability a tím i více zábavy. POUŽITÁ SKLENĚNÁ VLÁKNA Biax™ Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků. PRUŽNOST Directional Tento víceúčelový flex zahrnuje zvýšený pop na patce a odolnější špičku, což dovoluje jezdcům snadno ovládat prkno ve všech terénech a podmínkách. SKLUZNICE Extruded Extrudovaná skluznice je rychlá, silná a má pop. Předjeďte své přátele dokonce i bez voskování.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.