Zpět do katalogu
snowboard CAPITA - Ultrafear 153 (MULTI)

Snowboardy | 1610404 F16 MULTI

snowboard CAPITA - Ultrafear 153 (MULTI)

CAPITA

8 883,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 12 690,- CZK

Ušetříte:30 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

0

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Ultrafear, jako držitel několikanásobného ocenění GoodWood od Transworldu, patří mezi to nejlepší co je dnes v nabídce. Není divu, že je toto prkno nejvíce oblíbené v celém Capita týmu i mimo něj. Není prkna, které by bylo vidět ve videu více než toto. Ultrafear se zero prohnutím mezi inserty přechází do reverse camoru takže od něj můžete čekat tu největší spolehlivost a zábavu. Superlehké a tvrdé jádro P2 Superliight Core, složené z topolou a paulovnie spolu kevlarovými hranami a titanovým šprotem přes celou délku prkna vám dovolí dělat vše co si zamanete. Dále je zde Cork Dampening tlumicí systém mezi ocelovou hranou a ABS sidewallem. Dynaweave laminace, kde shora desky je triaxiální a ze spodu biaxiální s novým Evo Resin. PLT Topsheet technologie na vrchní vrstvě. Ocelové hrany po celém obvodu. To vše dělá z Ultrafearu jedno ze nejlepších park/jib prken na trhu.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.