Zpět do katalogu
snowboard JONES - Hovercraft (MULTI)

Snowboardy | SJ160177 F15 MULTI

snowboard JONES - Hovercraft (MULTI)

JONES

13 750,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

687

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Hovecraft je prkno vhodné přímo do prašanu. Nezažijete lepši pocit dokud sami nezkusíte jak krásně proplouvá sněhem a je výtečně ovladatelné. Jezdci z celého světa toto prkno vychvalují Ono je nejen skvělé v prašanu, ale i na tvrdém či rozbitém povrchu bude mít stále stejné vlastnosti. Blunt Nose spolu s directional rocker tvarem zajištují krasné proplouvání. Magne Traction spolu s tvrdým tailem zajištují stabilitu a pvnost tam kde je to potřeba. Celodřevěné jádro Classic Core spolu s biaxiální laminací doplněnou o karbonové šproty zajištuje potřebnou tuhost a pevnost. Bambusové hrany a sintered 7000 skluznice dodává potřebnou rychlost. Pokud hledáte to pravé na carve tak šáhněte po hovercraftu. Nic není do prašanu lepší než toto.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.