Zpět do katalogu
snowboard JONES - Jones Flagship (MULTI)

Snowboardy | SJ170131 F16 MULTI

snowboard JONES - Jones Flagship (MULTI)

JONES

13 690,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 16 190,- CZK

Ušetříte:15 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

809

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský snowboard Jones Flagship je mistrovským kouskem Jeremyho Jonese. Více než 20 let trávil nad designem, tvarem, složením atd. toho správného prkna, až z toho vznikl všude respektovaný Flagship. Deska, kterou můžete vidět z videí na těch největších horách, ale i v resortech po celém světě. Diretcional tvar a prohnutí desky, kde mezi nohama máte camber a od šroubů po konec efektivní hrany máte rocker prohnutí. Díky tomu vás podrží v rychlostech a zároveň dodá perfektní plutí prašanem. Zde napomáhá ještě Blunt Nose. Flagship dostal technologii SPOON 3.0 – „Lžíce“. Ta spočívá v tom, že tail i nose mají lehce pozvednuté hrany. Ty se začínají zvedat tam, kde končí rocker prohnutí. U modelu Flagship je to 6mm. Celá tato technologie dává prknu lepší kluz po sněhu, lepší přenos z hrany na hranu a celkový pocit jízdy na surfu. SPOON navíc maximálně eliminuje kousání hran, takže preciznost v ovládání je zaručena. SPOON také zaručuje lepší ovladatelnost a stabilitu ve sněhu, který se pod Vámi jakoby propadá či sune. Flagship skrývá jádro Power Core, složené ze tří druhů dřev. Jedná se topol, bambus pro pop a odolnost a paulownie pro úsporu váhy. Jádro podpruje triaxiální laminace, která je velmi tuhá a dodá prknu energii. Nově byly přidány Basaltové (čedič) vlákna do tvaru V. Tato technologie přenáší energii od vázání do kontaktních bodů. Díky tomu se deska lépe ovládá a výrazně se eliminuje kousání hran. Klasický Topsheet byl nahrazen speciální vrstvou přírodní pryskyřice, takže šetří váhu, materiál a přírodu. Navíc funguje i jako tlumič vibrací. Pro Flagship je zde ještě zakomponován Flax, speciální pevné tlumící vlákno. Flagship jako elitní prkno dostal elitní skluznici Sintered 9900. Ta je vyrobena z Ultra-High Molecular Weight Polyethylenu a karbonu. Díky tomu je skluznice velmi rychlá, nenáročná na opravy a velmi odolná. ABS sidewally z recyklovaného plastu vydrží vše. Díky Magne Traction ocelovým, zesíleným zvlněným hranám Vás deska podrží kdekoliv. Flagship je z továrny rovnou připravena k použití. Skluznice je navoskována přírodním voskem WEND.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.