Zpět do katalogu
snowboard JONES - Jones Ultra Mountain Twin (MULTI)

Snowboardy | SJ170116 F16 MULTI

snowboard JONES - Jones Ultra Mountain Twin (MULTI)

JONES

13 690,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 16 190,- CZK

Ušetříte:15 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

809

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský Snowboard Ultra Mountain Twin je v Jones teamu nejoblíbenějším prknem. Jedná se all-mountain/Freestyle twin tip zabijáka, který v sobě skrývá to nejlepší, co můžete čekat. Co se týče tvaru a prohnutí, je stejné jako u Mountain Twinu. Díky svému Twin tip tvaru a progresivnímu sidecutu je vhodný pro co největší hrátky po celé hoře. Tvar ještě doplňuje Blunt nose a Camrock prohnutí. Camrock dopřává potřebnou stabilitu díky camberu mezi nohama, ale naopak i neskutečnou zábavu díky rocker prohnutím, které začíná kousek za šrouby. Avšak Ultra konstrukce dává prknu zcela jiné vlastnosti. Každá Ultra konstrukce je jedinečná svým precizním a přesným rozpoložením jádra. Každý centimetr je zde využit na maximum potřebným druhem dřeva, což dává Ultra konstrukci neskutečné vlastnosti, co se týče jízdy, ale i výdrže. Jádro Power Core složené ze tří druhů dřev vyniká ve všech vlastnostech. Jedná se o topol, bambus pro pop a odolnost a paulownie pro úsporu váhy. Jádro podpruje triaxiální laminace. Celá deska je navíc podopřena karbonovými pláty pro lepší pop a tuhost. Ultra Mountain Twin dostal zcela nový topsheet z jasanového dřeva. Díky tomu má deska lepší flex a celkově je topsheet odolnější vůči poškouení či lepení sněhu. Skluznice Sintered 990 je vyrobena z Ultra-High Molecular Weight Polyethylenu a karbonu. Díky tomu je skluznice velmi rychlá, nenáročná na opravy a velmi odolná. ABS sidewally z recyklovaného plastu vydrží vše. Díky Magne Traction ocelovým, zesíleným zvlněným hranám Vás deska podrží kdekoliv. Ultra Mountain Twin je z továrny rovnou připraven k použití. Skluznice je navoskována přírodním voskem WEND.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.