Zpět do katalogu
snowboard JONES - Jones Ultracraft 160 (MULTI)

Snowboardy | SJ170127 F16 MULTI

snowboard JONES - Jones Ultracraft 160 (MULTI)

JONES

14 490,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 16 990,- CZK

Ušetříte:15 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

849

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Pánský snowboard Ultracraft je vhodný pro velmi zkušené jezdce, kteří si libují v all-mountain ježdění a rádi překonávají své limity. Jones vzal již perfektního Hovercrafta a vypiplal ho k dokonalosti Ultra konstrukcí a mnoha dalšími změnami. Každá Ultra konstrukce je jedinečná svým precizním a přesným rozpoložením jádra. Každý centimetr je zde využit na maximum potřebným druhem dřeva, což dává Ultra konstrukci neskutečné vlastnosti, co se týče jízdy, ale i výdrže. Ultracraft má Directional tvar s progresivním sidecutem. Blunt nose spolu s directional rocker prohnutím zaručují precizní plutí měkkým sněhem, tak perfektní ovladatelnost na tvrdším povrchu. Ultracraft byl pro rok 2017 zcela upraven a dostal technologii SPOON 4.0 – „Lžíce“. Ta spočívá v tom, že tail i nose mají lehce pozvednuté hrany. Ty se začínají zvedat tam, kde končí rocker prohnutí. U modelu Ultracraft je to 8mm. Celá tato technologie dává prknu lepší kluz po sněhu, lepší přenos z hrany na hranu a celkový pocit jízdy na surfu. U Ultracraftu je navíc na tailu lehký kanálek pro rychlé nabrání rychlosti a efekt stříkajícího sněhu. SPOON navíc maximálně eliminuje kousání hran, takže preciznost v ovládání je zaručena. SPOON také zaručuje lepší ovladatelnost a stabilitu ve sněhu, který se pod Vámi jakoby propadá či sune. Ultracraft dostal Master Core jádro složené z topolu a paulownie. Díky tomu je velmi lehké, tvrdé a pružné. Jádro je podpořeno triaxiální laminací. Nově byly přidány Basaltové (čedič) vlákna do tvaru V. Tato technologie přenáší energii od vázání do kontaktních bodů. Díky tomu se deska lépe ovládá a výrazně se eliminuje kousání hran. Topsheet je vyroben z bio-plastického materiálu. Bio-látkou je Castor Beans ( Skočec), což je rostlina a její semena vypadají jako fazole. Tento topsheet je 100% eco a navíc má lepší odolnost proti poškrábání a lepení sněhu. Ultracraft jezdí po skluznici Sintered 9900. Ta je vyrobena z Ultra-High Molecular Weight Polyethylenu a karbonu. Díky tomu je skluznice velmi rychlá, nenáročná na opravy a velmi odolná. ABS sidewally z recyklovaného plastu vydrží vše. Díky Magne Traction ocelovým, zesíleným zvlněným hranám Vás deska podrží kdekoliv. Ultracraft je z továrny rovnou připraven k použití. Skluznice je navoskována přírodním voskem WEND.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.