Zpět do katalogu
snowboard JONES - Snowboard Mountain Twin Multi (MULTI)

Snowboardy | SJ160171 F15 MULTI

snowboard JONES - Snowboard Mountain Twin Multi (MULTI)

JONES

13 490,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

674

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Kdo říká, že nemůžete mít všechno? MOUNTAIN TWIN drtí terén jako freestyle board s freeridovým srdcem. Ideální je pro Backcountry freestyle a Resort Radness.Z měkkého sněhu na manšestrově upravený skok MOUNTAIN TWIN nezná hranic. Konstruován jako twintip, avšak s jednosměrným „directional flex“ jádrem.Pokud jezdíte kudlu z kopce s pocitem, jako by to byl Váš osobní skate park, tak nastupte na Mountain Twin. CAMROCK uvolňuje na špičku a patku, takže snowboard krásně plave v prašanu. Camber pod nohama v kombinaci s Mellow Magne-Traction dává Mountain Twinu držení a přilnavost ke svahu tradiční desky pro tvrdé povrchy a skoky ve vysokých rychlostech. Víme, že se vývoj v areálu nezastaví, a proto je Mountain Twin také nabízen jako splitboard pro ty, kteří budou své prašanové „skills“ rozvíjet mimo sjezdovky v backcountry.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.