Zpět do katalogu
snowboard JONES - Snowboard Ultra Mountain Twin Multi (MULTI)

Snowboardy | SJ160128 F15 MULTI

snowboard JONES - Snowboard Ultra Mountain Twin Multi (MULTI)

JONES

15 650,- CZK Včetně DPH

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

782

Informace o dobách doručení a osobním odběru
Ultra Mountain Twin je lehčí, nadupanější a agresivnější bratříček několikanásobně oceněného Mountain Twinu. Použitím Ultra konstrukce a celodřevěného jádra Power Core, kde k výztuze jsou na hranách bukové šproty spolu s Carbonovými športy, se dosáhlo minimální váhy a maximální tvrdosti a odolnosti. Quadraxiaální Carbon lamiance a zesílené hrany jsou zde samozřejmostí. Camrock prohnutí spolu s mellow Magne traction zajistí dostatečnou stabilitu při nájezdu na lajnu skoků i dostatečnou ovladatelnost v prašanu. O rychlost se stará jedna z nejrychlejších skluznic Sintered Base 9900. Tahle sklunice není jen rychlá, ale i odolnoá a tak můžete toto prkno vzít v kludi do parku na bedny a raily! Stejně jako Moutain Twin, tak i Ultra Moutain Twin můžete vzít kamkoliv, kde chcete zabíjet. S tímto prknem to půjde uplně samo.

Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.