Snowbitch si pro Vás připravil další zajímavou soutěž, kdy nemusíte dělat nic jiného než odpovědět na jednouchou soutěžní otázku a správnou odpověď poslat na email soutez@snowbitch.cz! Vyhrát můžete našlápnuté vázání od progresivní značky UNION!
 
Union Binding Company je nezávislá značka, která si nedala za cíl nic menšího, než vyrábět nejlepší vázání na světě. S tímto cílem byla společnost založena a je mu nadále maximálně oddaná. Konstruujeme vázání pro ridery, kteří pro svůj progress udělají cokoli a očekávají, že vázání vydrží extrémní podmínky. To je důvod, proč se soustředíme v první řadě na produkt.
Union má jeden z nejsilnějších týmu světa, složený z jezdců jako jsou Travis Rice, Torstein Horgmo, Scott Stevens, Gigi Rüf, Cale Zima, Dan Brisse, Kazuhiro Kokubo, Danny Kass, Brandon Cocard, Jess Kimura a další. V českém týmu jezdí například Petr Horák, Matěj Novák, Honza Nečas, Martin Mikyska, Jan Hůrka nebo Ondra Bauer.
 
Hlavní cena - vázání UNION FLITE PRO

http://www.snowbitch.cz/vazani-union-flite-pro-blackblack/d-228052/

 
K zařazení do slosování stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku:
 
Jak se jmenuje vázání, které vzniklo spoluprací značek UNION & CAPiTA?
1/CONTACT
2/BAD ASS
3/FACTORY
 
Tip: pro správnou odpověď mrkněte na www.snowbitch.cz nebo na www.unionbindingcompany.com. Soutěžit můžete do neděle 1.2.2015 do 23:59!
V pondělí 2.2.2015 pak vyhlásíme šťastného výherce vázání UNION FLITE PRO !
 
Hodně štěstí!