Springbreak  2015


V pořadí IV. ročník českého RIDE AND MUSIC FESTIVALU v Alpách – Springbreak – odstartuje 27. 3. a pojede do 1. 4. 2015.
Letos se poprvé odehraje v Itálii v resortu Val di Sole, ve slunečném údolí plném zasněžených sjezdovek se dvěma snowparky. V ceně festivalu, která startuje na ceně 8800,- Kč je doprava autobusem, ubytování v hotelu s bazénem, skipas, polopenze a vstupy na každodenní workshopy a mejdany.
Springbreak je známý svou nezapomenutelnou atmosférou s partou dobře naladěných pohodových mladých lidí, které spojuje láska k zimním sportům a kvalitní muzice.
Hudební program letos zahrnuje opět různé styly (house, techno, drum and bass, dub step, ghetto funk, dance metal, electroswing) a parketům na odpoledních apreski parties a večerních mejdanech budou šéfovat jména jako IM Cyber, Schwa, Fatty M, Voita, Low Tact, Novinski, Denoi, Universal Swing Brothers, Mark Twin a další.
K dispozici bude klub přímo v hotelu, Vice Audio sound, luxusní videoprojekce a mapping a samozřejmě český bar s českými cenami drinků a občerstvení.
Mimo sport a hudbu nebudou chybět oblíbené workshopy jako ochutnávka italských vín, triky jak sbalit kočku, techniky DJ mixování, a přibudou nové, jako třeba sítotisk, Vjing a další. Na každý den připadají až 4 workshopy, což dělá tento festival jedinečným. A nebudou chybět ani sranda soutěže se spoustou vychytaných dárků.
Díky bohaté nabídce zábavy si můžeš namixovat každý den podle svojí chuti – sportovat, pařit, vzdělávat se nebo relaxovat s partičkou. Bude to epic!!!
 
Rezervuj dokud je čas na http://www.springbreak.cz/cena-a-rezervace/