Zpět do katalogu
vázání UNION - Travis Rice Metallic Red (METALLIC RED)

Vázání | 163032 F16 METALLIC RED

vázání UNION - Travis Rice Metallic Red (METALLIC RED)

UNION

6 920,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 8 650,- CZK

Ušetříte:20 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

432

Informace o dobách doručení a osobním odběru

• Pánské snowboardové vázání T.Rice je vhodné pro backcountry,freeride a all-mountain.

• Travis Rice je legendární profesionální jezdec, patří mezi nejznámější a nejlepší snowboardisty na světě, pokud jím není on. Sám se podílel na vývoji svého vázání už od nákresů. T.Rice je nabitý nejlepšími technologiemi od baseplatu až po ráčny.

• Vázání nabízí doživotní záruku na baseplate s označením Stage IV Duraflex CB. Tento base je jeden z nejtužších a nejpevnějších v nabídce Union. Duraflex CB je vylepšený nylon, do kterého je přimíchán carbon. Už jen tato směs dělá base maximálně tuhý, ale zároveň dodává perfektní odezvu. Navíc se ještě lépe přizpůsobuje teplotním podmínkám než klasický Druaflex ST.

• Base je kombinovaný s oboustranným vícepěnovým tlumícím systémem. Nabízí perfektní ovládaní, vynikající tlumení nárázů, ale i perfektní board flex. Díky lehce nakloněné tlumící pěně je vhodné pro širší postoje.

• Heelcup je CNC strojově vyroben z extrudovaného hliníku. To dodává maximální preciznost a vlastnosti. Proto je velmi tvrdý, lehký a odolný.

• Botu zde drží strap ultragrip X na špičce, který je lehčí a má lepší vlastnosti než klasický ultragrip. Kotník drží Exoframe strap. Ten zaručuje maximální pohodlí, i díky pěně Vaporlite. Ta je uvnitř strapu. Z vnější části je jednoduchý skelet, který dodává rychlou odezvu, pevnost a maximální jízdní vlastnosti.

• Patka s označením TR Hybrid je zcela nová pro tuto sezónu. Navrženo přímo Travisem Ricem, dodal do již tak pevné patky z Duraflex ST materiálu carbon. Patka se tímto odlehčila, ale je více tuhá než dříve.

• Ráčny jsou vyrobeny ze vstřikovaného Magnesia druhé generace. To je ještě o 10% lehčí a pevnější než předchozí model. Velkou výhodu je, že tyto ráčny nezamrzají. Pokud hledáte elitní vázání, T.Rice je to pravé pro vás.


Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.