Zpět do katalogu
vázání UNION - Trilogy Burgundy (BURGUNDY)

Vázání | 163313 F16 BURGUNDY

vázání UNION - Trilogy Burgundy (BURGUNDY)

UNION

3 983,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 5 690,- CZK

Ušetříte:30 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

284

Informace o dobách doručení a osobním odběru

• Dámské snowboardové vázání Trilogy je vhodné pro každý typ ježdění, avšak vyniká ve freestylu a all-mountain.

• Trilogy je nejen nejlehčí na trhu, ale i nejvíce komfortní. Vázání váží pouhých 650 gramů. Ve srovnání s konkurenčními vázáními nemá ve své kategorii soupeře.

• Vázání nabízí doživotní záruku na baseplate s označením Trilogy II Duraflex ST. Tento base je hravý, avšak dostatečně pevný pro jakýkoliv typ ježdění. Base je kombinovaný s oboustranným vícepěnovým tlumícím systémem. Nabízí perfektní ovládaní a odezvu, vynikající tlumení nárázů, ale i perfektní board flex. To vše i díky materiálu Duraflex ST nylonu, který byl navržen speciálně pro chladné podmínky. Celé to dohromady dá nezničitelný base.

• Botu zde drží strapy Utlra Grip na špičce a symetrický 3D strap přes kotník. Ten je přizpůsoben dámské noze, takže je maximálně pohodlný.

• Heelcup je vyroben z extrudovaného hliníku, který je velmi tvrdý, lehký a odolný.

• Patka s označením Force patří mezi největší ikony této značky. Patka má klasický vyšší design, je dostatečně pevná a tuhá, vaše noha má zde maximální oporu a komfort. Není proto divu, že Trilogy patří mezi nejoblíbenější pro Jess Kimuru či Jamie Anderson.

• Ráčny jsou vyrobeny ze vstřikovaného magnesia. To je zhruba 4x pevnější než hliník a zároveň o polovinu lehčí. Navíc tyto ráčny nezamrzají.

• Pokud Vám jde při výběru o váhu a vlastnosti, mělo by Trilogy být první volbou.


Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.

Více informací naleznete zde.