Zpět do katalogu
vázání UNION - Ultra Black (BLACK)

Vázání | 163021 F16 BLACK

vázání UNION - Ultra Black (BLACK)

UNION

AKCE

8 632,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 10 790,- CZK

Ušetříte:20 %

Vyprodáno

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

539

Informace o dobách doručení a osobním odběru

• Pánské snowboardové vázání Ultra patří mezi technologicky našlapané freestyle/all-mountain vázání.

• Díky mini diskům pro přišroubování k prknu má pouze 5% kontaktní oblast. Prkno bude mít pod Vámi přirozenou odezvu, boardflex a boardfeel.

• Vázání nabízí doživotní záruku na baseplate s označením MD Base Duraflex CB. Tento base je díky přidanému Carbonu do již tak pevného a tuhého Duraflex ST materiálu tuží než klasický MD Base. Celý tento base je zapuštěn do pěny Vaporlite 2.0, která nemá v tlumení a celkových vlastnostech konkurenci. Je nepromokavá, velice odolná a dopřává maximální komfort a navíc vyniká za každé teploty.

• Heelcup je CNC strojově vyroben z extrudovaného hliníku. To dodává maximální preciznost a vlastnosti. Proto je velmi tvrdý, lehký a odolný.

• Botu zde drží strap ultragrip X na špičce, který je lehčí a má lepší vlastnosti než klasický ultragrip. Kotník drží Exoframe strap. Ten zaručuje maximální pohodlí, i díky pěně Vaporlite. Ta je uvnitř strapu. Z vnější části je jednoduchý skelet, který dodává rychlou odezvu, pevnost a maximální jízdní vlastnosti.

• Patka s označením Ultra FC (Forged Carbon) nabízí maximální tuhost a odezvu. Uhlíková vlákna navíc patku velmi odlehčí a dokonale ztvrdí. Tato patka a materiál Forged Carbon jsou exkluzivně patentovány firmou Union. Všechny jsou vyráběny a navrhovány v továrně v Itálii.

• Ráčny jsou vyrobeny ze vstřikovaného Magnesia druhé generace. To je ještě o 10% lehčí a pevnější než předchozí model. Velkou výhodu je, že tyto ráčny nezamrzají.

• Pokud hledáte vázání s maximálním pohodlím a maximální tvrdostí patky, Ultra je vyrobeno přímo pro Vás.


Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.