Zpět do katalogu
vázání UNION - Ultra Fc Black (BLACK)

Vázání | 163011 F16 BLACK

vázání UNION - Ultra Fc Black (BLACK)

UNION

10 792,- CZK Včetně DPH

Doporučená cena: 13 490,- CZK

Ušetříte:20 %

Vyber velikost:

L

Doručení do 4 dnů

18 Snowbitch Pasáž Světozor

Ks

Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1 500,-

674

Informace o dobách doručení a osobním odběru

• Pánské snowboardové vázání Ultra FC je vhodné pro freeride, backcountry a all-mountain.

• Toto vázání patří mezi absolutní špičku, co se týče technologie. Díky mini diskům pro přišroubování k prknu má pouze 5% kontaktní oblast. Mini Disk 4x2 and the channel. Prkno bude mít pod Vámi přirozenou odezvu, boardflex a boardfeel.

• Jeho tvrdost a pevnost je dotažena k maximu. Baseplate 9/10 Patka 9/10

• Jeho váha byla naopak sražena k minimu. To vše díky vyvinuté technologii X-Carb a již používané Forged Carbon. Toto přimíchávání carbonu do celého MD Baseplatu znamená, že toto vázání je extrémně lehké, pevné, tuhé a s maximální odezvou.

• Pro tento base byla připravena tlumící pěna Vaporlite 2.0. Ta je nepromokavá a spolu s Carbon baseplatem nabízí to nejlepší, co se týče odezvy a tlumení.

• Heelcup je vyroben z karbonových vláken. Proto je tento heelcup nejlehčí a nejtvrdší z celé nabídky Union.

• Botu zde drží strap ultragrip X na špičce, který je lehčí a má lepší vlastnosti než klasický ultragrip. Kotník drží Exoframe strap. Ten zaručuje maximální pohodlí, i díky pěně Vaporlite. Ta je uvnitř strapu. Z vnější části je jednoduchý skelet, který dodává rychlou odezvu, pevnost a maximální jízdní vlastnosti.

• Patka s označením FC je symetrická, co se týče tvaru i flexibility. Navíc pro tento rok byl upraven tvar, takže patka lépe podrží botu a celkově lépe sedí ve vázání. Celá je vyrobena z karbonových vláken, tudíž je maximálně tuhá s precizní odezvou. Jako bonus je ještě totiž k tomu ultra lehká. Tato patka a materiál Forged Carbon jsou exkluzivně patentovány firmou Union. Všechny jsou vyráběny a navrhovány v továrně v Itálii.

• Ráčny jsou vyrobeny ze vstřikovaného Magnesia druhé generace. To je ještě o 10% lehčí a pevnější než předchozí model. Velkou výhodu je, že tyto ráčny nezamrzají.

• Toto vázání se nachází na technologické špičce. Nikde jinde podobné technologie nenajdete. Vyrobeno jen pro nejnáročnější jezdce. Proto pokud hledáte minimální váhu, maximální výkon, je Ultra FC vyrobeno přímo pro Vás.Proč lidé nakupují ve skateshopu Snowbitch.cz?


- garantujeme nejnižší cenu. Pokud najdete u konkurence (na českém internetu) stejný produkt levněji, napište nám a cenu upravíme.
- garantujeme výměna zboží za jiné nebo jinou velikost do 14 dnů.
- garantujeme bezodkladné vrácení peněz u vráceného zboží.
- garantujeme originální výrobek.
- všechno zboží máme skladem na centrálním skladu nebo našich prodejnách.


V případě nespokojenosti s naším personálem, pište přímo vedoucímu: jiri.cafourek@snowbitch.cz. Skateshop Snowbitch.cz tu je pro vaši spokojenost.